Darling in the FranXX

Jest to anime z gatunku romans/mecha/akcja. Nie będę niczego spoilerować, a dla zaciekawionych dam jedynie zarys początku fabuły:
Cykl odbywa się w postapokaliptycznej przyszłości, w której ludzkość została zmuszona do narażenia na niebezpieczeństwo gigantycznych bestii znanych jako klaxozaury. Reszta ludzkości zamieszkuje w specjalnych miastach zwanych plantacjami. Dorośli są chronieni tam przez dzieci, które są łączone w pary chłopiec-dziewczyna i pilotują gigantyczne maszyny znane jako Franxx. W Trzynastej Plantacji działa grupa dzieci, które biorą udział w specjalnym eksperymencie Doktora Franxxa. Tam też mieszka Hiro, który po nie zdaniu testów stracił zainteresowanie życiem. Podczas ceremonii ukończenia klasy, Hiro spotyka Zero Two – hybrydę człowieka i klaxozaura. Od tej chwili jego i życie jego przyjaciół całkowicie się zmienia.
Powiem tylko, że przedstawię rysunkami kilka głównych postaci oraz ich mechy, spokojnie jeśli czegoś nie rozumiecie np. co to jest klaxozaur, to zostanie również pokazane jak i wytłumaczone.

Zero Two

Jest główną bohaterką Darling in the Franxx. Zero Two jest hybrydą człowieka-klaxozaura i członkiem Sił Specialnych APE (to grupa naukowców i polityków, którzy rządzą całą ludzkością), czyniąc ją elitarnym Pistil (jedną z pilotujących osób). Obecnie jest przydzielona do Trzynastej Plantacji pod nadzorem priorytetowym. Wraz ze swoim partnerem (Hiro, który będzie przedstawiony w jednym z kolejnych rysunków) pilotują mecha zwanego Strelizia.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s